Школа Маямі отримала скарги на вчительку, яка показувала дітям фільм жахів про Вінні-Пуха

Джерело: Sky News

Школа в Маямі, штат Флорида, отримала скарги від батьків через те, що їхнім 9 і 10-річним дітям вчителька показала фільм жахів про Вінні-Пуха.

В Академії інноваційної освіти вчителька математики приблизно 20-30 хвилин показувала фільм жахів “Вінні-Пух: Мед і кров”.

У фільмі Вінні-Пух і П’ятачок шукають помсти після того, як Крістофер Робін покинув їх, щоб вступити до університету.

Як повідомляється, це учні вирішили подивитися фільм, проте одна мати, чиї близнюки були в класі, сказала, що вчителька повинна “подивитися на зміст” фільму, перш ніж показувати його.

“Вона не зупинила фільму, хоча там були діти, які казали: “Гей, зупини фільм, ми не хочемо цього””, – сказала Мішель Діас.

Директор школи Віра Гірш розповіла, що питання розглянуто безпосередньо з учителькою і вжито відповідних заходів “для забезпечення безпеки та добробуту учнів”.

“Ми активно спостерігаємо за учнями, і наш консультант із психічного здоров’я та директор уже зустрілися з тими учнями, які висловили занепокоєння”, – сказала вона.

Глава служби безпеки ФСБ РФ Олександр Бортников повідомив у п’ятницю, 24 травня, що Росія заарештувала понад 20 осіб у зв’язку з терактом у підмосковному ТЦ Crocus City Hall в березні, в результаті якого загинули понад 140 осіб.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Завтра, 26 травня, протягом доби у всіх регіонах України графіки відключень світла для промислових та побутових споживачів не плануються.

Дві групи вчених виявили теоретично придатну для життя планету, меншу за Землю, але більшу за Венеру, яка обертається навколо маленької зірки приблизно за 40 світлових років від нас.