У російській школі привітали Путіна з днем народження, але з портретом і цитатами Бандери

Джерело: російські Настоящее Время та Astra

У Калузькій області російські вчителі та школярі незвично привітали президента РФ Володимира Путіна з днем народження, яке той відзначатиме 7 жовтня, – вони тримали портрети молодого очільника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери.

Фото: Владислав Бохан

Як розповів білоруський вчитель історії Владислав Бохан у Telegram, він розіслав вчителям завдання зробити привітання. А вже за результатами фото- і відеозвітів опублікував допис із підписом “Знай ворога в обличчя”.

Акцію мали провести із гаслом “Наш президент – завжди молодий! Наш президент – завжди з нами. Наша перемога – попереду”.

“Здавалося б, нормально, що податливий народ жадає здоров’я вождеві, слухає праведно його цитати у день народження для якнайшвидшого розгрому ворога. Однак дійсність змушує засумніватися в щирості спраглих, коли спритним рухом руки на плакаті “нашим президентом” стає Степан Бандера у супроводі його ж промов”, – зауважив історик.

Фото: Владислав Бохан

“Кажуть, ворога варто знати в обличчя… То чи там ворог насправді, де його шукають? Можливо варто придивитися? Підійти збоку? До дзеркала?”, – додав він.

Загалом він розіслав листи 30 школам, але не усі надійшли, бо деякі з них поштовий сервіс сприйняв як спам.

Фото: Владислав Бохан

Фото: Владислав Бохан

Станом на ранок 24 травня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.

У 2024 році Україна розраховує залучити ще три транші обсягом $4,5 млрд за програмою МВФ Механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF).

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого пошкоджено 11 приватних будинків.

Представники України та Норвегії завершили роботу над текстом угоди про гарантії безпеки. Сторони планують підписати документ “за першої можливості”, запевни президент Володимир Зеленський.

Очільник Харкова Ігор Терехов повідомив, що у місті мають намір збудувати безпечне підземне містечко за 225 мільйонів євро.