Швеція, Фінляндія та Нідерланди передали обладнання енергетикам Херсонщини

Джерело: пресслужба Херсонської ОВА

У межах підтримки від союзників, херсонські енергетики отримали від міжнародних партнерів вкрай необхідне обладнання. Надана допомога дозволить пришвидшити відновлення електропостачання після підриву росіянами дамби Каховської ГЕС.

У пресслужбі уточнили, що це 37 трансформаторів та 5 км сталеалюмінієвого проводу, вагою 36 тонн.

Обладнання фахівці АТ “Херсонобленерго” отримали від Швеції, Фінляндії та Нідерландів за координації Міненерго.

Нагадаємо, міністерка енергетики Сполучених Штатів Дженніфер Гренхольм повідомила про надання трьох генераторів для забезпечення резервного живлення українських реакторів у разі аварійних відключень електроенергії.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

24 липня, виступаючи у Конгресі США, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що війна у Секторі Гази може закінчитися вже завтра, якщо ХАМАС “здасться, складе зброю і звільнить усіх заручників”.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.