Шведська кронпринцеса відвідала військових ЗСУ, які проходять навчання у Великій Британії

Джерело: Генеральний штаб Збройних сил України

Кронпринцеса Шведська Вікторія, герцогиня Вестерготландська і принц Даніель Шведський, герцог Вестерготландський відвідали українських військовослужбовців, які проходять підготовку в межах операції “ІНТЕРФЛЕКС” на території Великої Британії під керівництвом шведських інструкторів.

Зображення: Генштаб ЗСУ

Разом із королівським подружжям у високому візиті взяли участь міністр оборони Швеції Пал Джонсон, надзвичайний і повноважний посол Швеції в Польщі Стефан Ґуллґрен, військовий аташе Швеції у Великій Британії Пер Аппелквіст, міністр оборони Великої Британії Ґрант Шаппс і начальник Генерального штабу Великої Британії генерал Патрік Сандерс, командир операції “ІНТЕРФЛЕКС” полковник Джеймс Турстан.

Зображення: Генштаб ЗСУ

Гості ознайомилися із ходом підготовки українських військових, що проходять базовий загальновійськовий курс на території Східної Англії, вони поспілкувалися з українськими військовими, зокрема й командирами рот та взводів, що мають бойовий досвід, про перебіг російсько-української війни.

Зображення: Генштаб ЗСУ

Спадкоємиця шведського престолу висловила слова підтримки українському народу у боротьбі з незаконним вторгненням російських окупаційних сил на територію України.

Нагадаємо, у листопаді прем’єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон оголосив про новий фінансовий пакет допомоги для України в розмірі 100 мільйонів крон (8,7 мільйона євро).

У ЦДЗУ зауважили, що чергова пресконференція президента Володимира Зеленського вкотре продемонструвала небажання глави держави обговорювати найбільш нагальне для українського суспільства питання. Попри одноголосне прохання військових та закону.

Лідер фракції “європейська Солідарність” Петро Порошенко наголосив, що відбудова у Львові Музею Шухевича, який зруйнував російський дрон, не може перетворюватись у тему для політичних чвар. 

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.

Триває сімсот тридцять п’ята доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Протягом доби на фронті відбулось 79 бойових зіткнень між українськими захисниками та російськими окупантами.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.