«Слід озброїти Україну F-16»: Кулеба закликав світ до допомоги після чергової ракетної атаки

Джерело: Дмитро Кулеба/Twitter

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба прокоментував ракетну атаку Росією України 5 серпня, заявивши, що ворога потрібно негайно зупинити, зокрема шляхом озброєння нашої держави.

“Цієї суботи Росія здійснила черговий ракетний залп по Україні. Росія не зупиниться, поки її не зупинять. Світове співтовариство має зосередитися на забезпеченні справедливого й тривалого миру: озброїти Україну, в тому числі F-16, щоб закрити небо, та реалізувати українську формулу миру”, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, що у суботу, 5 серпня, стався черговий російський ракетний обстріл проти нашої держави. Ворог намагався атакувати “Мотор Січ” та Хмельниччину.

Водночас ввечері 5 серпня російські війська скинули керовану авіаційну бомбу проти центру переливання крові в Купʼянській громаді на Харківщині.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.

Сьогодні, 25 травня, російські загарбники атакували будівельний гіпермаркет в Харкові, внаслідок чого спалахнула пожежа на площі 15 000 квадратних метрів.