Snoop Dogg опублікував фото з українським боксером Олександром Усиком

Джерело: Snoop Dogg

Американський репер Snoop Dogg опублікував світлину з чемпіоном світу в надважкій вазі Олександром Усиком.

Виконавець вручив боксеру свою фірмову підвіску “DPG”.

Фото: соцмережі

Днем раніше Усик також опублікував знімок, зроблений під час цієї зустрічі, у себе в Stories в соцмережі Instagram, підписавши “Дякую, брате, я ціную це”.

Фото: соцмережі

  • Американський репер Snoop Dogg показався у підвісці від українського дизайнера, яка називається “Намисто Мир для України” (Peace for Ukraine Necklace) та має вигляд соняшника.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.