Соцмережа X (Twitter) братиме плату за можливість робити дописи та коментувати, але є умова

Джерело: Mashable

Соцмережа X (Twitter) оголосила про запровадження плати за можливість робити дописи та коментувати для нових акаунтів усіх ринків. Програма, відома як “Не бот”, раніше вже запрацювала в Новій Зеландії та на Філіппінах у жовтні минулого року з метою боротьби зі спамом і маніпуляціями на платформі.

Вартість доступу до можливості публікацій і коментарів становила $1 на місяць. Тепер ця програма розширюється на всі ринки X.com.

Ілон Маск, власник платформи, підтвердив цю новину, наголошуючи, що це єдиний спосіб стримати ботів та запобігти використанню фейкових акаунтів. Він також вказав на те, що багато активних акаунтів вже зайняли наявні імена, ускладнюючи доступ для нових користувачів.

Нині невідомо, яким саме буде розмір плати за доступ до публікацій та коментарів, а також коли ця нова схема набре чинності.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.