Спецпризначенці ГУР висадилися на Кінбурнській косі й знищили десятки окупантів та техніку
Джерело: ГУР МОУ
У п’ятницю, 9 серпня, спецпризначенці ГУР здійснили десантну операцію на тимчасово окуповану росіянами Кінбурнську косу й знищили десятки росіян та їхню техніку.
Операцію здійснили підрозділи “Химера”, “Аратта”, “Стугна”, “Paragon”, “Сибірський батальйон”, “Терор” у складі спецпідрозділу Тимура ГУР МО України за підтримки Військово-Морських Сил ЗСУ та у взаємодії з іншими складовими Сил безпеки й оборони держави.
Під час рейду спецпризначенці атакували укріплення росіян на їхніх позиціях. Внаслідок цього знищено шість одиниць броньованої техніки ворога та ліквідовано близько трьох десятків загарбників.
Біля однієї з позицій ворога воїни ГУР встановили бойовий прапор Воєнної розвідки України.
- Сили оборони Півдня й надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад та техніку противника.
- У мережі з’явилось відео, яке демонструє присутність українських військових у районі міста Суджа на території Курської області РФ.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.
Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.
Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.