США спорядили Україні більше мільйона вилучених іранських патронів

Джерело: SkyNews

Раніше стало відомо, що США готуються оголосити про відправку в Україну конфіскованої іранської стрілецької зброї та патронів. Наразі повідомлення підтверджено Центральним командуванням країни, яке в офіційній заяві зазначило, що Україна отримала близько 1,1 мільйона іранських патронів, які зберігаються з минулого року.

Зазначається, що Адміністрація президента США Джо Байдена місяцями роздумувала, як законно відправити українцям зброю, яка зберігається на об’єктах CENTCOM на Близькому Сході.

Підрозділ, відповідальний за військові операції на Близькому Сході, повідомив, що патрони калібру 7,62 мм було вилучено військово-морськими силами США в грудні.

Іранська революційна гвардія передавала патрони силам хуситів у Ємені в порушення правил ООН.

Центральне командування заявило, що США “віддані співпраці з нашими союзниками та партнерами, щоб протистояти потоку збройової допомоги Ірану в регіоні”.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.