«Stop War»: Imagine Dragons знову підтримали українців під час концерту

Джерело: united24

Музиканти американського гурту Imagine Dragons, які є амбасадорами ініціативи UNITED24, вчергове висловили підтримку українському народу під час одного зі своїх виступів.

Фронтмен гурту Ден Рейнольдс, виступаючи на концерті, підняв синьо-жовтий плакат з написом “Stop war”. Момент потрапив на відео.

@imaginedragonsfanua

Stop War 🇺🇦 #imaginedragons #danreynolds #itstime #ukraine #🇺🇦 #stopwar #українськийтікток #standwithukraine #united24

♬ оригінальний звук – Уявіть собі драконів

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.