Сунак попросив вибачення у ветеранів ЛГБТ через заборону служити в армії

Джерело: Reuters.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак попросив вибачення у ветеранів, які є частиною ЛГБТ-спільноти, через заборону служити в збройних силах до 2000 року.

“Заборона ЛГБТ-людям служити в нашій армії до 2000 року була жахливою помилкою британської держави”, – сказав Сунак у парламенті.

За його словами, внаслідок заборони багато хто зазнав “найжахливіших сексуальної наруги та насильства, гомофобних знущань і переслідувань”, коли долучився до армії, маючи іншу орієнтацію.

“Від імені британської держави, я прошу вибачення”, – наголосив він.

Близько 10 тисяч людей вийшли на вулиці Майорки в останній протест проти масового туризму. Місцеві жителі під час маршу в Пальма-де-Майорці в неділю, 21 липня, несли транспаранти з написами: “Ваш рай, наш кошмар” і “Туризм так, але не настільки”.

Станом на початок липня в Україні зафіксовано понад 10,2 млн пенсіонерів, згідно з даними Пенсійного фонду. Середня пенсія збільшилась на 8% цьогоріч та становить 5 816 грн.

22 липня Національний банк України ввів в обіг нову нумізматичну монету із зображенням безпілотника “Лелека-100”. Це друга монета серії “Збройні Сили України”, яка вшановує українську зброю та її творців.

Tesla оголосила про плани розпочати невелике виробництво гуманоїдних роботів для внутрішнього використання у 2024 році, повідомив генеральний директор Ілон Маск у понеділок. Це оголошення надійшло через кілька місяців після того, як Маск заявив про впровадження роботів до кінця 2024 року.

Вже у серпні, вересні та жовтні в Україні очікуються значні покращення щодо відключень електроенергії. У деякі періоди дефіцит може зникнути взагалі, повідомив голова “Укренерго” Володимир Кудрицький.