Сили оборони півдня повідомили деталі нічної атаки по південних регіонах

Джерело: Сили оборони півдня

Вночі 11 квітня війська РФ масовано атакували південні регіони України, націлившись на енергетичну інфраструктуру.

Оборонці півдня понад 5 годин працювали по ворожих дронах та ракетах.

Вдалось збити 21 БпЛА над Миколаївщиною, Одещиною, Херсонщиною та Дніпропетровщиною.

На Одещині уламки збитих дронів спричинили займання на території енергетичного об’єкта. Пожежу оперативно ліквідовано, обійшлось без постраждалих.

У Миколаївській області уламки збитих дронів впали на відкритій території. Інформації про руйнування й постраждалих не надходило.

Вранці ворог масовано атакував різними типами ракет.

По Запорізькій області спрямував керовані авіаційні ракети з літаків тактичної авіації.

2 ракети силами протиповітряної оборони було знищено, однак є і влучання у Запорізькому районі, внаслідок якого пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури. Ступень пошкодження уточнюється, інформації про постраждалих не було.

Як відомо, уночі 11 квітня російська війська масовано атакували Україну ударними безпілотниками та різними типами ракет. Найважча ситуація після атак у Харківській області, де без електроенергії залишились понад 200 000 абонентів.

Німецька компанія Bosch з метою економії скорочує робочий тиждень та знижує зарплати співробітникам.

Радянські традиції одностайного голосування дали збій на засіданні держдуми РФ 21 листопада, де депутати мали затвердити проєкт російського бюджету на найближчі три роки.

Протиракетна база НАТО в Редзіково, Польща, має виключно оборонний характер і спрямована на боротьбу з балістичними ракетами, особливо з боку країн-ізгоїв, заявив речник польського МЗС Павел Вронський, реагуючи на провокаційні заяви Росії.

У Генштабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 174 бойових зіткнення.

Фахівці Інституту масової інформації закликали Верховну Раду повернути прямі трансляції пленарних засідань, перериваючи їх лише під час повітряних тривог. Експерти наголошують, що чинні обмеження непрозорі й підривають громадський контроль за діяльністю парламенту.