Сили оборони знищили командний пункт росіян на лівобережжі Херсонщини

Джерело: ОК “Південь”

Станом на 18 лютого Сили оборони півдня продовжують контрбатарейну боротьбу, вибиваючи окупантів з їх позицій на лівобережжі. Ворог не полишає планів вибити наші підрозділи з плацдарму на лівому березі Дніпра.

Протягом доби ворог здійснив дві невдалі спроби штурму наших позицій, зазнавши втрат, відійшов.

Зі зменшенням щільності туману, активізувалася ворожа аеророзвідка, продовжується тиск артилерійськими обстрілами, збільшено застосування  ударних дронів різних типів.

За минулу бойову добу маємо наступний результат скорочення ворожого війська на:

  • 45 росіян;
  • 4 гармати;
  • 1 комплекс радіоелектронної боротьби;
  • 2 розвідувальних БпЛА: SUPERCAM та ZALA;
  • 2 одиниці автомобільної техніки.

Окрім того, українським захисникам вдалося знищити командний пункт, два спостережних пункти та п’ять фортифікаційних споруд російських військ.

Зауважимо, в Україні триває 725-та доба повномасштабної війни з РФ. За цей час, станом на 17 лютого, українські захисники знищили понад 402 тисячі російських окупантів.

Також протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по 14 районах зосередження особового складу та 3 зенітно-ракетних комплексах противника.

Підрозділами ракетних військ завдано ударів по 1 району зосередження особового складу, 2 пунктах управління, 4 артилерійських засобах, 4 складах боєприпасів та 1 станції радіоелектронної боротьби противника.

Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.

25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.

25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.

Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.

Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.