Сили оборони знищили російську установку «Гвоздика» на лівобережжі Херсонщини

Джерело: Сили оборони півдня

Сили оборони надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючий особовий склад росіян та їхню техніку.

Зокрема за минулу добу отримали підтвердження, що у ворога на лівому березі стало менше на:

  • 70 росіян;
  • танк;
  • самохідну артилерійську установку “Гвоздика”;
  • 3 гармати;
  • гранатомет “Полум’я”;
  • човен;
  • 10 одиниць автомобільної техніки.

Зауважується, що наразі ше триває дорозвідка результатів бойової роботи.

Зауважимо, в Україні триває 719-та доба повномасштабного вторгнення РФ, За цей час, станом на 11 лютого, українські захисники знищили більш як 395 тисяч російських загарбників.

Також силами та засобами протиповітряної оборони України знищено одну керовану авіаційну ракету Х-59.

Підрозділами ракетних військ завдано ударів по 2 районах зосередження особового складу, 2 пунктах управління, артилерійському засобу, 2 складах боєприпасів противника.

Довідка. САУ “Гвоздика” – радянська 122-мм самохідна артилерійська установка на базі шасі МТ-ЛБ, яка призначена для знищення живої сили, артилерійських батарей, дзотів, а також для забезпечення проходів в мінних полях та польових загородженнях. Вартість установки – близько $100 тис.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.

Внаслідок бойових дій Запорізька атомна електростанція залишилась на одній лінії живлення.

У Пентагоні заявили, що Україна може зіткнутися з вибором, від яких міст відмовитися, якщо США не нададуть допомогу.

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським провели телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Посли Європейського союзу затвердили новий пакет санкцій проти Росії. Зазначено, що він має зменшити доступ РФ до дронів.