Сили спротиву поширили українську символіку на ТОТ Донеччини – ЦНС
Джерело: Центр національного спротиву
У Центрі національного спротиву повідомили, що активісти громадянського руху “Жовта стрічка” провели рейди в тимчасово окупованих містах Донецької та Луганської областях.
Українські партизани поширили патріотичну символіку вулицями тимчасово окупованих Дорнецька, Луганська, Маріуполя, Довжанська та Ровеньок.
Розвісили жовті стрічки та стікера, намалювали графіті, спалили рашистські триколірні ганчірки, розповсюдили купюри окупантів з патріотичними написами. Ми продовжуємо чинити спротив рашистам. Донбас – це Україна! І це незмінно, – зазначили активісти.
Зауважується, що українське підпілля продовжує допомагати силам оборони та інформувати про пересування та розміщення ворога та наближає деокупацію рідних міст та сіл.
У ЦНС нагадали, що передати інформацію про ворога можна за посиланням.
Раніше у тимчасово окупованому Бердянську активісти громадського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” нагадали росіянам, що вони лише “тимчасові гості” на землях України.
Також у серпні учасники громадського руху спротиву “Жовта стрічка” успішно розповсюдили українську символіку на територіях, що тимчасово перебувають під російською окупацією.
- На тимчасово окупованих територіях активісти громадського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” успішно наповнюють тимчасово захоплені міста українською символікою. Тому окупанти змушують своїх звезених “волонтерів” замальовувати символіку України.
- Російські окупанти планують у тимчасово захоплений Маріуполь заселити 300 тисяч громадян РФ. Це входить у так званий “план розвитку”.
- На тимчасово окупованих територіях України триває примусова паспортизація місцевих мешканців.
- Представники українського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” продовжують знищувати пропагандистську макулатуру на тимчасово окупованих територіях.
15 січня Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав у період дії воєнного стану (реєстр. №12378).
Міністр закордонних справ Литви Кястутіс Будріс заявив, що якби Київ запросив розміщення військ деяких західних країн, включно з Литвою, в Україні, це питання обговорювалося б із союзниками, і литовський прапор там був би присутній.
Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск після зустрічі з Володимиром Зеленським запевнив у гарантіях безпеки для України.
Президент Польщі Анджей Дуда закликав країни НАТО запросити Україну до членства в Північноатлантичному альянсі.
15 січня в Україну вдалося повернути з російського полону 25 військових та цивільних, зокрема захисників Маріуполя й “Азовсталі”, Харківщини, Донеччини, Запоріжжя та Херсонщини.