Сили спротиву поширили українську символіку на ТОТ Донеччини – ЦНС
Джерело: Центр національного спротиву
У Центрі національного спротиву повідомили, що активісти громадянського руху “Жовта стрічка” провели рейди в тимчасово окупованих містах Донецької та Луганської областях.
Українські партизани поширили патріотичну символіку вулицями тимчасово окупованих Дорнецька, Луганська, Маріуполя, Довжанська та Ровеньок.
Розвісили жовті стрічки та стікера, намалювали графіті, спалили рашистські триколірні ганчірки, розповсюдили купюри окупантів з патріотичними написами. Ми продовжуємо чинити спротив рашистам. Донбас – це Україна! І це незмінно, – зазначили активісти.
Зауважується, що українське підпілля продовжує допомагати силам оборони та інформувати про пересування та розміщення ворога та наближає деокупацію рідних міст та сіл.
У ЦНС нагадали, що передати інформацію про ворога можна за посиланням.
Раніше у тимчасово окупованому Бердянську активісти громадського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” нагадали росіянам, що вони лише “тимчасові гості” на землях України.
Також у серпні учасники громадського руху спротиву “Жовта стрічка” успішно розповсюдили українську символіку на територіях, що тимчасово перебувають під російською окупацією.
- На тимчасово окупованих територіях активісти громадського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” успішно наповнюють тимчасово захоплені міста українською символікою. Тому окупанти змушують своїх звезених “волонтерів” замальовувати символіку України.
- Російські окупанти планують у тимчасово захоплений Маріуполь заселити 300 тисяч громадян РФ. Це входить у так званий “план розвитку”.
- На тимчасово окупованих територіях України триває примусова паспортизація місцевих мешканців.
- Представники українського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” продовжують знищувати пропагандистську макулатуру на тимчасово окупованих територіях.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 6 липня. На даний час відбулося 149 бойових зіткнень.
З початку літа через російські обстріли постраждали шестеро медиків екстреної медичної допомоги. Загалом пошкоджені 24 автомобілі швидкої, з яких два знищені вщент.
Попри загрозливу ситуацію на фронті, де російські війська ведуть активні наступи й майже перетворили Суми на “сіру зону”, увагу спостерігачів дедалі більше привертає інший фронт – внутрішньополітичний. У червні в Україні загострилися кадрові конфлікти, антикорупційні справи та боротьба за контроль над урядом і силовими відомствами. У центрі – голова Офісу президента Андрій Єрмак.
Сьогодні, 6 липня, російські війська атакували ударними дронами будівлю Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у Полтавській області.
Центральна міська клінічна лікарня №6 у тимчасово окупованому Донецьку перебуває у занедбаному стані. У медичному закладі спостерігається гостра нестача медикаментів та персоналу, зафіксовані випадки фізичного зносу приміщень — зокрема, пошкодження підлоги та зламані меблі.