Синоптикиня Діденко повідомила, коли очікувати потепління
Джерело: Наталка Діденко
Синоптикиня Наталка Діденко повідомила, коли до України повернеться тепла погода.
За прогнозом, найближча ніч – 9 квітня – буде доволі холодною: від 0 до -5 градусів. Денна температура становитиме +1…+6 градусів, лише на Луганщині +6…+9 градусів.
Щодо опадів, то місцями випаде невеликий сніг.
У столиці завтра без істотних опадів, уночі від -1 до -3, а вдень від +1 до +3 градусів.
“10-го квітня в Україну прийде черговий циклон, побільшає опадів та посилиться вітер! Некомфортна погода!”, – попередила Наталка Діденко.
Щодо потепління, то його варто очікувати не раніше 13 квітня. З цього дня температура повітря почне підвищуватись до +12…+18 градусів.
- Синоптики опублікували коротку кліматичну характеристику на квітень 2025 року.
Уночі 12 липня російські окупаційні війська масовано вдарили по українських містах ракетами і безпілотниками.
Українське довкілля зазнало масштабних руйнувань унаслідок повномасштабного вторгнення Росії – вже зафіксовано понад 9000 випадків екологічної шкоди. Про це повідомила міністерка захисту довкілля Світлана Гринчук під час Міжнародної конференції з питань відновлення України URC-2025, що завершилася в Римі.
Життя британських монархів – це не лише урочистості й титули, а й постійна загроза безпеці. У 1980–90-х роках члени королівської родини неодноразово ставали мішенню замахів, спроб викрадення та нападів божевільних. Цей тиск особливо гостро відчувала принцеса Діана – одна з найвідоміших і найбільш переслідуваних ЗМІ жінок свого часу.
Національний інститут раку США (NCI), один з головних центрів боротьби з онкологією у світі, переживає масштабну кризу. Після десятиліть підтримки з боку обох політичних таборів і значного прогресу в зниженні смертності від раку, інститут опинився в епіцентрі різких скорочень, кадрових чисток та адміністративного хаосу – наслідків рішень адміністрації Дональда Трампа.
У Китаї вчені навчилися вставляти мікроконтролери прямо в мозок бджіл, щоб керувати їхнім польотом. Такі “кіборги” можуть стати новим інструментом для військової розвідки або пошукових операцій після катастроф.