Синоптикиня Наталка Діденко повідомила про похолодання найближчими днями

Джерело: Наталка Діденко

Уже найближчими днями в Україні очікується різке похолодання.

За даними синоптикині, похолодання розпочнеться вже з неділі, 15 жовтня, а вже наступного дня, 16 жовтня, температура повітря в областях не перевищуватиме +9…+12 градусів.

“У кінці наступного тижня на заході та півночі України місцями можливий мокрий сніг. Нижче – карта опадів (де рожевий колір – це сніг) на 21 жовтня”, – додала Діденко.

Джерело: facebook.com/tala.didenko

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” генерал Олександр Тарнавський розповів, що за добу Сили оборони знищили або нейтралізували 212 дронів росіян на Таврійському напрямку.

Упродовж 2024 року Україна має намір отримати фінансову допомогу в розмірі 11,8 мільярда доларів від Сполучених Штатів Америки (США). Цю інформацію озвучив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на форумі “Україна. Рік 2024”.

25 лютого в Україні відзначають 153 роки від дня народження письменниці Лесі Українки.

Минулого року за Програмою медичних гарантій безоплатне лікування інфаркту отримали майже 41 тисяча пацієнтів.