Новини за темою: НЕК “Укренерго”

З 22 березня фахівці “Укренерго” успішно відновили та замінили високовольтне обладнання на підстанціях, що дозволило передавати потужність близько 2000 МВт. 

Внаслідок вибуху російського безпілотника пошкоджено обладнання на одній з високовольтних підстанцій компанії “Укренерго”. Зараз проводяться аварійно-відновлювальні заходи.

Обмеження споживання електроенергії було скасовано у всіх районах України, які постраждали від обстрілів. Проте ввечері, під час годин вечірнього піка, ці обмеження можуть бути введені знову.

У Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях до вечора запроваджують графіки аварійних відключень електроенергії через наслідки російської атаки.

Уночі 25 березня об’єкти енергетичної інфраструктури на півдні України були атаковані російськими військами. Внаслідок цього в Одесі та області діють екстрені відключення світла.

Уночі 23 березня російські загарбники атакували безпілотниками енергооб’єкти на Дніпропетровщині, внаслідок чого є пошкодження енергетичної інфраструктури.

22 березня президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки, єдиною темою якої стала ліквідація наслідків російського масованого обстрілу України.

Сьогодні, 12 березня, через похолодання рівень споживання електроенергії дещо зріс, одначе дефіциту в енергосистемі не передбачається.

Протягом доби 9 березня російські БпЛА атакували дві підстанції НЕК “Укренерго”. Вони розташовані у південному і центральному регіонах України.

Протягом 4 березня Україна запланувала експортувати 13 264 МВт·год, що є рекордним обсягом електроенергії. Пікова потужність в окремі години складатиме до 716 МВт. Цю енергію буде направлено до п’яти країн: Словаччини, Угорщини, Польщі, Румунії та Молдови.