«Так їм і треба», немає чого «розслаблятися»: СБУ повідомила про підозру тіктокерці, яка закликала бомбити Львів

Повідомляє Управління СБ України в Житомирській області в Facebook

У Житомирській області СБУ повідомила про підозру тіктокерці, яка підтримувала ідею ворожих ракетних ударів по Львову та спонукала до нових атак на Львів.

Контррозвідники та слідчі СБУ встановили, що дівчина закликала до цього під час онлайн-трансляції у соцмережі TikTok, знаючи, що в цей час існувала загроза ворожих атак ударними БпЛА по Україні.

Проте, коли один із гостей стріму зазначив, що російські окупанти б’ють по Львову, вона заявила, що “так їм і треба” – немає чого їм “розслаблятися”.

Того дня, в результаті ворожих ракетних ударів, у Львові загинуло 10 осіб, а ще 42 людини постраждали.

Слідчі СБУ зібрали докази та повідомили тікток-блогерці про підозру у публічних закликах до підтримки рішень та дій держави-агресора, що вважається кримінальним проступком за статтею 111-1 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скеровано до суду.

Станом на ранок 24 травня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.

У 2024 році Україна розраховує залучити ще три транші обсягом $4,5 млрд за програмою МВФ Механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF).

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого пошкоджено 11 приватних будинків.

Представники України та Норвегії завершили роботу над текстом угоди про гарантії безпеки. Сторони планують підписати документ “за першої можливості”, запевни президент Володимир Зеленський.

Очільник Харкова Ігор Терехов повідомив, що у місті мають намір збудувати безпечне підземне містечко за 225 мільйонів євро.