Tesla повідомила, що за «зливом» даних про клієнтів стоять двоє її експрацівників
Джерело: Reuters
Двоє колишніх співробітників компанії Tesla винні у “зливі” даних щодо особистої інформації понад 75 тисяч осіб, включаючи персонал.
Як розповіли у виданні, відповідальний за конфіденційність даних Tesla Стівен Елентух зазначив у своєму зверненні до генерального прокурора штату Мейн, що дані, які стали відомі внаслідок витоку, у травні потрапили до німецького ЗМІ Handelsblatt.
Своєю чергою, цей медіаресурс повідомив автовиробнику, що отримав конфіденційну інформацію, яка дає можливість ідентифікувати імена, адреси, номери телефону та дані соціального страхування клієнтів компанії.
Водночас компанії Tesla вдалося встановити співробітників, які допустили витік даних. Автовиробник подав проти них позови й вилучив їхні пристрої.
ДОВІДКОВО. Працівники Tesla через внутрішні системи обміну приватно обмінювалися повідомленнями з інформацією про клієнтів, включаючи відео та зображення, записані за допомогою автомобільних камер.
- Південнокорейська служба із захисту даних оштрафувала оператора мобільного зв’язку LG Uplus Corp. на 5,27 мільйона доларів у справі про витік особистих даних користувачів.
Нове опитування показало, що Александрія Окасіо-Кортес має більшу підтримку серед демократів у Нью-Йорку, ніж багаторічний сенатор Чак Шумер.
Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 16 цивільних, серед них 6 дітей.
Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.
Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.
За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.