«The Eras Tour» Тейлор Свіфт став найкасовішим фільмом-концертом в історії

Джерело: Variety

Стрічка про світовий тур американської співачки Тейлор Свіфт “The Eras Tour” став найкасовішим фільмом-концертом за всю історію, витіснивши попереднього рекордсмена – стрічку-концерт “This Is It” Майкла Джексона.

Як повідомляється, “The Eras Tour” вийшов у кінотеатрах США 13 жовтня, але рекорд Джексона співачці вдалося побити через тиждень після того, як її фільм-концерт вийшов у прокат у Китаї 31 грудня. Там він зібрав $8,7 млн.

Загалом касові збори фільму Свіфт склали $261,6 млн. Попередній лідер, “This Is It” Майкла Джексона, який вийшов у 2009 році, мав бокс-офіс $261,2 млн.

Примітно, що найприбутковішим став перший вікенд, коли “The Eras Tour” заробив $92,8 млн у США та $30,7 млн за кордоном, що загалом склало $123,5 млн.

За цим показником фільм Свіфт випередив фільм 2011 року “Джастін Бібер: Never Say Never”, який заробив $73 млн за той самий проміжок часу.

Окрім того, на початку року Свіфт стала рекордсменкою серед сольних виконавців. Її ім’я найбільшу кількість тижнів значилося на вершині чарту Billboard 200. Попереднім рекордсменом був Елвіс Преслі.

Варто зауважити, що фільм-концерт Тейлор Свіфт побив рекорд касових зборів ще до виходу в прокат. На початку жовтня передпродажі квитків на фільм, присвячений туру “The Eras Tour”, принесли $100 млн, обігнавши попереднього лідера – фільм-концерт Джастіна Бібера.

З прифронтових територій Сумщини евакуювали місцеву жительку разом з 12 собаками. Вона була єдиною мешканкою на своїй вулиці.

Фракція “Європейська Солідарність” у Київраді заявляє про посилення тиску з боку центральної влади на опозиційних депутатів. Про це повідомив депутат Київської міської ради від “ЄС” Олександр Погребиський у дописі на своїй Facebook-сторінці та в коментарі Буквам.

Посольство США в Києві попереджає про можливу масштабну повітряну атаку, яка може статися в будь-який момент протягом наступних кількох днів.

Президентка Мексики Клаудія Шейнбаум повідомила, що її країна подала до суду на компанію Google за те, що вона позначає Мексиканську затоку як “Американську” для користувачів зі США.

Після того, як міністерка освіти США оголосила, що Гарвард більше не отримуватиме федеральних грантів, у мережах з’явилося зображення, на якому нібито видно, як університет додає рукописні червоні позначки на документ, підкреслюючи граматичні помилки. Однак насправді це було лише жартом від користувача X, який зробив ці позначки заради жарту.