ЄС закликав Тейлор Свіфт сприяти залученню молоді для участі у виборах до Європарламенту

Джерело: Politico

Євросоюз звернувся до американської співачки Тейлор Свіфт із закликом посприяти залученню молоді до участі у виборах до Європарламенту, які відбудуться з 6 по 9 червня цього року.

Віцепрезидент Єврокомісії Маргарітіс Схінас заявив, що знає, яким чином підвищити явку молоді на виборах.

“Ніхто не може мобілізувати молодь краще за молодих людей. Саме молоді люди можуть залучити молодих людей для участі більшою мірою, ніж члени комісії”, — впевнений він.

За словами Схінаса, найкраще з цим завданням може впоратися людина року за версією журналу Time.

“Я дуже сподіваюся, що хтось із її медіа-команди стежить за цією пресконференцією і передасть їй наше прохання”, — сказав він.

Як розповіли у виданні, згуртування молодих виборців не буде чимось новим для Свіфт.

Зокрема торік вона закликала 272 мільйони своїх підписників в Instagram зареєструватися для голосування. Всього за кілька годин сайт Vote.org заявив про більш ніж 35 тисяч реєстрацій, що на 23% більше, ніж минулого року.

Окрім того, Свіфт прибуде до Європи зі своїм світовим туром незадовго до виборів до Європарламенту. Так, вона виступить у Парижі 9 травня – у День Європи.

  • Тейлор Свіфт потрапила до минулорічного рейтингу американського журналу Forbes “100 найвпливовіших жінок року”. Співачці віддали 5 позицію.

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що власники садиби Зеленського зобов’язались відновити її. Історичну будівлю знесли 19 липня.

У Лондоні за підозрою у вбивстві підлітка у дитячій зоні парку затримали шістьох осіб.

Станом на 23 липня віцепрезидентка США Камала Гарріс, після пропозиції її кандидатури Байденом на вибори президента від демократів, вже встигла зібрати 100 мільйонів доларів на передвиборчу кампанію.

Вчені виявили, що хімічна реакція на дні океану може створювати кисень без живих організмів, змінюючи уявлення про його виробництво.

Росія зосередила близько 90 000 військових у Запорізькій області, але цих сил недостатньо для просування, що призводить до переважно позиційних боїв на півдні. Про це розповів речник оперативного угруповання військ “Таврія” Дмитро Лиховій.