Товариство Червоного Хреста передало гуманітарну допомогу жителям Херсонщини

Джерело: Херсонська ОДА

Товариство Червоного Хреста України передало гуманітарну допомогу жителям Херсонщини та постраждалим від ворожих обстрілів.

Тягинська громада Херсонщини отримала від волонтерів будматеріали та пічки. Жителям села Одрадокам’янка надали 20 буржуйок.

Також передали 480 одиниць брезенту для відновлення будинків, які постраждали від обстрілів російських військ.

Крім цього, команда гуманітарної місії “Проліска” привезла до громади необхідні набори будівельних матеріалів для швидких ремонтів пошкоджених домівок.

Лідер фракції “європейська Солідарність” Петро Порошенко наголосив, що відбудова у Львові Музею Шухевича, який зруйнував російський дрон, не може перетворюватись у тему для політичних чвар. 

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.

Триває сімсот тридцять п’ята доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Протягом доби на фронті відбулось 79 бойових зіткнень між українськими захисниками та російськими окупантами.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.

На платформі “Укренерго” відбулися спільні аукціони з доступу до міждержавних перетинів з Молдовою. Відтак, Україна завершила перехід на європейські правила торгівлі електроенергією.