Трамп публікує дипфейки про Тейлор Свіфт, Камалу Гарріс та Ілона Маска
Джерело: The Guardian
Кандидат у президенти США Дональд Трамп публікує у соцмережах фото, створені штучним інтелектом, тим самим поширюючи дезінформацію про вибори.
Зокрема вихідними експрезидент США опублікував кілька фото зі співачкою Тейлор Свіфт та її шанувальниками. На фото, створених ШІ, вони висловлюють підтримку президентській кампанії Трампа.
Співачка, як відомо, не підтримувала Дональда Трампа, а на виборах у 2020 році навіть критикувала його.
Кожне зображення – це скриншот з платформи X. Першими їх публікували праві акаунти, які раніше вже поширювали дезінформацію.
Цю публікацію Трамп зробив за кілька днів після того, як він опублікував згенеровані ШІ фото з віцепрезиденткою США та своєю суперницею Камалою Гарріс, на якому вона виступає на “комуністичному мітингу”.
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) August 18, 2024
Щобільше, Трамп також опублікував фейкове відео, на якому він танцює з Ілоном Маском.
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) August 15, 2024
У виданні зазначають, що Трамп регулярно пропагує брехню та теорії змов, відтак публікації фейкових матеріалів ще більше плутають інформаційне поле навколо президентських виборів у США.
- Кандидат у президенти США Дональд Трамп заявив, що має кращий вигляд, ніж його опонентка, демократка Камала Гарріс. Він висловив цю думку під час передвиборчого мітингу у Вілкс-Барре, штат Пенсильванія.
Агентство Reuters повідомило, що Україна та Європа не підтримують деякі пропозиції США щодо припинення російсько-української війни і натомість висунули власні пропозиції, зокрема щодо територіальних та санкційних питань.
Воюючи проти України загинув син заступниці директора відділу ЦРУ з цифрових інновацій Джуліан Глосс.
У Павлограді на Дніпропетровщині продовжує зростати кількість постраждалих унаслідок атаки російського БпЛА.
В Грузії голова владної партії “Грузинська мрія” Іраклій Гарібашвілі залишає посаду і йде з політики.
ЗМІ опублікували вимоги України, які складаються з п’яти пунктів, щодо укладання мирної угоди про припинення війни. Зазначається, що вони суттєво відрізняються від того, що пропонують у своїй угоді США.