Трансгендерним жінкам заборонили брати участь у конкурсі «Міс Італія» – The Telegraph

Джерело: The Telegraph

Організатори “Міс Італія” заявили, що не допустять до участі в конкурсі трансгендерних жінок після того, як переможницею “Міс Нідерландів” у цьому році стала 22-річна Валері Колле – жінка-трансгендер.

Офіційна патронатка конкурсу Патриція Мірільяні заявила, що конкурсантки мають бути “жінками від народження”. При цьому вона вважає “абсурдним” те, що конкурси краси намагаються привернути увагу засобів масової інформації, включаючи трансгендерних учасників.

“З моменту свого створення конкурс включав у свої правила положення про те, що ти повинен бути жінкою від народження. Напевно, тому, що вже тоді передбачалося, що краса може еволюціонувати з часом, або що жінки можуть зазнавати змін, або що чоловіки можуть ставати жінками”, — пояснила вона, додавши, що “Міс Італія” не стрибатиме у швидкісний потяг трансгендерного активізму”.

Також вона зауважила, що за минулі роки “Міс Італія” вже пом’якшила свої критерії, дозволивши, наприклад, татуювання, пірсинг і нарощування волосся.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня сейм Литви постановив, що до списку призову у країні включатимуть осіб віком від 17 років.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.

На 81-му році життя померла французька співачка й акторка Франсуаза Арді.