Twitter видалив сотні акаунтів, пов’язаних із ХАМАС

Джерело: гендиректорка X Лінда Яккаріно

12 жовтня гендиректор компанії Х (колишній Twitter) Лінда Яккаріно повідомила, що платформа видалила або маркувала десятки тисяч постів, що суперечать її правилам після нападу ХАМАС на Ізраїль. Про це вона заявила у листі єврокомісару Тьєрі Бретону.

Окрім цього, Яккаріно наголосила, що соцмережа видалила кілька сотень акаунтів, що намагалися маніпулювати темою війни в Ізраїлі.

Зауважується, що з моменту нападу на Ізраїль платформа X вжила заходів відносно швидкого видалення десятків тисяч нотаток, що містили дезінформацію та “незаконний контент” (агресивні висловлювання, розпалювання ненависті).

Аби оперативніше реагувати на пости про палестино-ізраїльський конфлікт, компанія перерозподілила ресурси та переорієнтувала команди модераторів.

Ми глибоко стурбовані масштабним та безпрецедентним терористичним нападом на Ізраїль та втратою безневинних життів. X прагне служити суспільству, особливо в такі критичні моменти, і розуміє важливість боротьби з будь-яким незаконним контентом, який може поширюватися через платформу. На платформі X немає місця терористичним організаціям та екстремістським угрупованням, і ми продовжуємо видаляти такі облікові записи в режимі реального часу, — заявила Яккаріно.

Водночас у соцмережі з’явилися нові облікові записи, афілійованих з ХАМАС. У компанії запевнили, що їх блокують модератори. Також Х почав видаляти акаунти, що розповсюджують фейки та маніпулюють подіями в Ізраїлі та секторі Гази.

28 травня слідчий суддя ВАКС застосував до ексзаступника керівника Офісу Президента України запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 10 мільйонів гривень.

У Сінгапурі до 20 днів ув’язнення засудили 31-річного чоловіка, який недбало ставився до 43 котів у порожній квартирі.

Україна також може використати західну зброю для нападу на російські позиції в Росії, звідки атакують країну, спільно заявили канцлер ФРН Олаф Шольц та президент Франції Емманюель Макрон 28 травня.

За даними NASA, північне сяйво в небі над Північною Америкою та Європою у травні, ймовірно, було найсильнішим за останні століття.

28 травня прем’єр-міністр Бельгії Александер Де Кроо на спільній пресконференції з президентом Володимиром Зеленським, зазначив, що усе озброєння, які постачає Україні Брюссель, має бути використане українськими військовими на своїй території.