У Білорусі посилюється конфлікт між «вагнерівцями» та працівниками МВС
Джерело: Центр національного спротиву (ЦНС)
В Білорусі на полігоні Воловщина посилюється конфлікт між інструкторами-терористами з ПВК “Вагнер” та представниками Міністерства внутрішніх справ країни.
“Основна причина це “походження” найманців, адже поліцаї режиму лукашенка відмовляються працювати з колишніми в’язнями і злочинцями, а кривавий підхід до виконання завдань якому навчають білорусів, лякає навіть”псів режиму””, – зазначили в ЦНС.
Відомо, що приблизно 50 інструкторів з ПВК “Вагнер” вже залишили Білорусь. Основна умова для їх виїзду є підписання контракту з Міністерством оборони РФ та продовження участі у війні з Україною.
Крім того, протягом останніх трьох тижнів понад 1500 “вагнерівців” вирушили в Африку, де РФ також намагається розширити свій вплив.
Раніше білоруське підпілля зафіксувало зменшення чисельності ПВК “Вагнер” на території країни з 5,8 тисячі до 4,4 тисячі. Це сталося через відсутність фінансування з боку РФ.
- Президент РФ Володимир Путін наказав найманцям ПВК “Вагнер” підписати присягу на вірність РФ після смертельної авіакатастрофи, в якій, ймовірно, загинув засновник групи Євген Пригожин.
- За інформацією WSJ, Євген Пригожин провів свої останні дні в Африці у спробах захистити свою глобальну бізнес-імперію від планів Кремля захопити її.
- У білоруському селі Цель біля Осиповичів триває активний демонтаж табору для російської ПВК “Вагнер”, про що свідчать супутникові знімки.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 25 липня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 153 бойові зіткнення.
Від початку року кількість жертв серед цивільних в Україні через російські обстріли сягнула найвищого рівня за останні три роки.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.