У Чорному та Середземному морях росіяни утримують два носії «Калібрів» – ВМС ЗСУ

Джерело: ВМС ЗСУ

Станом на ранок 6 квітня у Чорному та Середземному морях російські окупанти утримують на бойовому чергуванні два носії крилатих ракет “Калібр”.

Відтак, у Чорному морі на бойовому чергуванні перебуває один ворожий корабель, носій крилатих ракет “Калібр”, загальним залпом до 4 ракет.

Тим часом, у Середземному морі на бойовому чергуванні також один ворожий корабель, носій крилатих ракет “Калібр”, загальним залпом до 8 ракет.

Натомість в Азовському ворожі кораблі відсутні.

За добу, в інтересах РФ, прохід Керченською протокою здійснили:

  • до Азовського моря – 9 суден, з них 6 рухались з протоки Босфор;
  • до Чорного моря – 14 суден, з них 4 продовжило рух у напрямку протоки Босфор.

У ВМС ЗСУ зазначили, що РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS).

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.

За даними AP, за останні 30 років випадки державної зради у Росії були рідкісними, однак після повномасштабного вторгнення РФ в Україну вони різко зросли, разом із випадками звинувачень у шпигунстві.