У Франції померла акторка і співачка Джейн Біркін

Джерело: Le Parisien.

У віці 76 років померла англо-французька актриса й співачка Джейн Біркін. Її тіло знайшла опікунка у будинку в Парижі.

Джейн Біркін — англо-французька акторка кіно й театру, попспівачка та кавалерка ордена Британської імперії. Вона починала свою кар’єру як актриса. Міжнародну популярність Біркін здобула під час стосунків із відомим актором і композитором Сержем Генсбуром.

Зіркова пара познайомилася під час зйомок у французькій сатиричній романтичній комедії 1969 року Slogan. Вона того ж року випустила дебютний альбом.

Фото: Getty Images /Джейн Біркін і Серж Генсбур

Протягом кар’єри артистка знялася у кількох стрічках і написала численні сольні альбоми. Дім моди Hermès присвятив їй дизайнерську сумочку Hermes Birkin.

У травні цього року вона відклала кілька концертів у Парижі через зламане плече. У вересні 2021 року вона пережила інсульт.

Федеральний суд Швейцарії в одній зі справ про зґвалтування пом’якшив покарання ґвалтівнику, тому що “саме сексуальне насилля тривало не довго – 11 хвилин”.

29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.

Співачка Олена Тополя (Alyosha) пояснила, чому життя за кордоном для неї було важчим, ніж в Україні під обстрілами.

Палестинське бойове угруповання ХАМАС заявляє, що на прохання глави РФ Володимира Путіна звільнило двох російських громадян, утримуваних у заручниках на охопленій війною території Сектора Гази.

Після почату повномасштабного вторгнення РФ на територію України фінська компанія HD-Parts експортувала в Росію запчастини для вантажних автомобілів на мільйони євро.