У Гранаді відбулася аудієнція Зеленського у Короля Іспанії Філіпа VI

Джерело: Володимир Зеленський у Telegram

У межах візиту Володимира Зеленського до Королівства Іспанія у Гранаді відбулася аудієнція президента України у Його Величності Короля Філіпа VI.

Президент висловив подяку Королю Філіпу, королівській родині Іспанії та всьому іспанському народові за незмінну підтримку України.

“Цінуємо допомогу з боку Іспанії, яка надається з перших днів повномасштабного вторгнення держави-агресорки, в боротьбі України за наші спільні європейські цінності”, – наголосив Володимир Зеленський.

Зображення: Офіс президента

Окремо він відзначив вагому гуманітарну допомогу українському народові та велику увагу до українців, які прибули до Іспанії, рятуючись від повномасштабної війни РФ.

Своєю чергою, Його Величність Король Філіп VI висловив захоплення українським народом, який чинить спротив російській агресії.

Він наголосив, що підтримка Іспанією України в цій боротьбі ґрунтується на принциповій повазі до суверенітету держав і на неприпустимості збройних агресій.

Внаслідок російської атаки по будівельному гіпермаркету “Епіцентр” в Харкові загинули чотири людини та ще 40 поранених.

Сили оборони Півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад та техніку окупантів.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України.