У Харкові запрацювала перша підземна школа (Фото)
- Фото: Ігор Терехов/Telegram
- Фото: Ігор Терехов/Telegram
Джерело: міський голова Харкова Ігор Терехов/Telegram
Сьогодні, 11 травня, у Харкові провели пробний день у першій підземній школі.
З наступного понеділка до навчання у ній приступлять 620 дітей.
Водночас за словами мера міста, триває набір учнів на новий навчальний рік.
- Фото: Ігор Терехов/Telegram
- Фото: Ігор Терехов/Telegram
“З огляду на те, що кількість охочих вчитися очно вже зараз значно перевищує кількість наявних місць в одній такій безпечній школі, дуже розраховуємо встигнути побудувати щонайменше ще три в інших районах міста”, – розповів Ігор Терехов.
А також додав, що доки місто не отримає найсучасніші системи протиповітряної оборони, офлайн уроки віч-на-віч з учителем та однокласниками можливі лише під землею.
- У Харкові завершено будівництво першої підземної школи. Нині допрацьовують “останні штрихи” перед початком занять.
- 1 жовтня мер Харкова Ігор Терехов повідомив, що у місті можуть побудувати першу підземну школу для безпеки дітей під час навчального року.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.
Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.
Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.