У Кароліні арештували батька та мачуху, які 35 років тому вбили свого 5-річного сина

Джерело: CNN

У США арештували батька та мачуху 5-річного хлопчика, якого вони вбили у Південній Кароліні ще у 1989 році.

Віктор Лі Тернер і Меган Лі Тернер були заарештовані 10 січня та звинувачені у смерті Джастіна Лі Тернера в 1989 році після того, як офіс шерифа округу Берклі в Монкс-Корнер у 2021 році відновив закриту раніше справу.

За словами шерифа, у квітні 2021 року справу було розглянуто на предмет “можливого застосування нових або невикористаних технологій”, що призвело до того, що правоохоронці переоцінили речові докази з місця злочину та розтин.

Потім докази були передані судово-медичним патологам і судово-медичній лабораторії відділу правоохоронних органів Південної Кароліни для аналізу.

Зрештою розслідування призвело до висунення звинувачень проти пари та їх арешту в їхній резиденції в Кросс-Хілл, перш ніж їх транспортували до центру ув’язнення Хілл-Фінклеа для утримання.

За даними справи, 3 березня 1989 року Тернери повідомили правоохоронцям неправдиву інформацію про те, що їх син, так і не повернувся додому зі школи, хоча мав приїхати шкільним автобусом.

Водночас за даними свідків, того дня хлопчика взагалі не було у школі.

Слідчі вважають, що хлопчика вбили пізно ввечері 2 березня або рано вранці 3 березня 1989 року.

Через два дні після того, як його оголосили зниклим безвісти, тіло Джастіна було знайдено детективами в фургоні вантажівки подружжя на сімейній території біля їхнього будинку.

У документах справи також мовиться, що місце всередині фургону, де було знайдено тіло дитини, свідчить про те, що його ховав той, хто добре знайомий з планом автівки. Також наголошується, що лише його батько та мачуха мали ключі від фургона.

Розслідування місця злочину, судово-медичний аналіз і результати розтину показали, що Джастін помер від асфіксії внаслідок удушення лігатурою через короткий час після останнього прийому їжі.

Зрештою, розслідування встановило, що Тернери були останніми і єдиними людьми, які бачили свого сина живим і спілкувалися з ним перед його смертю.

У ході розслідування детективи встановили, що Джастін не залишив домівку сім’ї за власним бажанням, а був “перенесений з помешкання в кемпер”.

Аналіз судово-медичної лабораторії відділу правоохоронних органів Південної Кароліни встановив, що запропонована лігатура, знайдена всередині мешканців Тернера, має фізичні характеристики, здатні спричинити удушенні рани на шиї дитини.

Згідно з документом, докази волокна, зібрані з лігатури, яка використовується для зв’язування, виявили, що вона фізично та хімічно відповідає матеріалу, взятому з внутрішнього коміра дитячої сорочки.

Розслідування встановило, що лігатура, вилучена в резиденції, імовірно була зброєю, використаною для навмисного задушення та вбивства жертви.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.