У КНДР пообіцяли збільшити співпрацю з Китаєм до «нового максимуму»
Джерело: Reuters
29 липня лідер Північної Кореї Кім Чен Ин зустрівся з китайською делегацією, яка відвідала Пхеньян для святкування 70-ї річниці завершення Корейської війни, і пообіцяв розвивати відносини двох країн до “нового рівня”.
Зауважується, що під час розмови було підтверджено налаштованість сторін і урядів двох країн “на власну ініціативу справлятися зі складною міжнародною ситуацією і неухильно виводити дружбу і товариське співробітництво на новий високий рівень”.
Зустріч відбулася після того, як китайські та російські офіційні особи спільно з главою КНДР оглядали ядерні ракети та ударні безпілотники на військовому параді у Пхеньяні.
КНР та РФ виступають проти спроб США запровадити додаткові санкції проти Північної Кореї через її створення балістичних ракет в минулі роки, звинувачуючи військові навчання Сполучених Штатів у регіоні “у підвищенні напруженості”.
29 липня військово-морські сили США та Південної Кореї провели спільні навчання у водах південного острова Чеджу, останні в низці військових навчань союзників у відповідь на “північнокорейські провокації”.
Зауважимо, 26 липня міністр оборони РФ Сергій Шойгу під час переговорів зі своїм північнокорейським колегою в Пхеньяні висловив намір “послідовно розвивати двосторонні зв’язки” та “зміцнювати співпрацю” між Росією і Північною Кореєю. Шойгу також назвав Північну Корею “важливим партнером Росії”.
- Лідер КНДР Кім Чен Ин, імовірно, знайшов нові способи продовжити розбудову ядерного арсеналу. Імовірно, фінансова допомога надходить Північній Кореї від Росії.
- 19 липня Північна Корея випустила дві балістичні ракети на схід.
- Міністерка закордонних справ Північної Кореї Чхве Сон Хуей назвала рішення США передати Україні касетні боєприпаси “небезпечним кримінальним актом”.
У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.
Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.
У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.
Уночі 24 червня російські окупанти атакували хлібокомбінат у Глухові на Сумщині.
У Кривому Розі збільшилась кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.