У КНДР пообіцяли збільшити співпрацю з Китаєм до «нового максимуму»

Джерело: Reuters

29 липня лідер Північної Кореї Кім Чен Ин зустрівся з китайською делегацією, яка відвідала Пхеньян для святкування 70-ї річниці завершення Корейської війни, і пообіцяв розвивати відносини двох країн до “нового рівня”.

Зауважується, що під час розмови було підтверджено налаштованість сторін і урядів двох країн “на власну ініціативу справлятися зі складною міжнародною ситуацією і неухильно виводити дружбу і товариське співробітництво на новий високий рівень”.

Зустріч відбулася після того, як китайські та російські офіційні особи спільно з главою КНДР оглядали ядерні ракети та ударні безпілотники на військовому параді у Пхеньяні.

КНР та РФ виступають проти спроб США запровадити додаткові санкції проти Північної Кореї через її створення балістичних ракет в минулі роки, звинувачуючи військові навчання Сполучених Штатів у регіоні “у підвищенні напруженості”.

29 липня військово-морські сили США та Південної Кореї провели спільні навчання у водах південного острова Чеджу, останні в низці військових навчань союзників у відповідь на “північнокорейські провокації”.

Зауважимо, 26 липня міністр оборони РФ Сергій Шойгу під час переговорів зі своїм північнокорейським колегою в Пхеньяні висловив намір “послідовно розвивати двосторонні зв’язки” та “зміцнювати співпрацю” між Росією і Північною Кореєю. Шойгу також назвав Північну Корею “важливим партнером Росії”.

Станом на 21 квітня у Балаклійському лісництві в Ізюмському районі рятувальники третю добу намагаються ліквідувати масштабну лісову пожежу. 

У Росії, очевидно, почали розробляти стратегію впливу на майбутнього канцлера Німеччини Фрідріха Мерца.

У Білому домі почали пошук нового очільника Пентагону для заміни Піта Гегсета. Як повідомив американський посадовець на умовах анонімності, рішення пов’язане з черговим скандалом — цього разу через розголошення секретних військових даних.

На тлі стрімкого зростання цін на золото у Шанхай представили перший “банкомат для переробки золота”, що привернуло значний інтерес громадськості, особливо літніх людей, котрі прагнуть заробити на коштовностях, які зберігали роками.

Адміністрація Дональда Трампа вивчає способи заохочення американців до створення сімей та народження дітей. Серед запропонованих заходів — “бонус за народження” у розмірі 5 тисяч доларів, переваги у стипендіях для батьків, а також освітні програми щодо жіночого циклу.