У КНДР пообіцяли збільшити співпрацю з Китаєм до «нового максимуму»

Джерело: Reuters

29 липня лідер Північної Кореї Кім Чен Ин зустрівся з китайською делегацією, яка відвідала Пхеньян для святкування 70-ї річниці завершення Корейської війни, і пообіцяв розвивати відносини двох країн до “нового рівня”.

Зауважується, що під час розмови було підтверджено налаштованість сторін і урядів двох країн “на власну ініціативу справлятися зі складною міжнародною ситуацією і неухильно виводити дружбу і товариське співробітництво на новий високий рівень”.

Зустріч відбулася після того, як китайські та російські офіційні особи спільно з главою КНДР оглядали ядерні ракети та ударні безпілотники на військовому параді у Пхеньяні.

КНР та РФ виступають проти спроб США запровадити додаткові санкції проти Північної Кореї через її створення балістичних ракет в минулі роки, звинувачуючи військові навчання Сполучених Штатів у регіоні “у підвищенні напруженості”.

29 липня військово-морські сили США та Південної Кореї провели спільні навчання у водах південного острова Чеджу, останні в низці військових навчань союзників у відповідь на “північнокорейські провокації”.

Зауважимо, 26 липня міністр оборони РФ Сергій Шойгу під час переговорів зі своїм північнокорейським колегою в Пхеньяні висловив намір “послідовно розвивати двосторонні зв’язки” та “зміцнювати співпрацю” між Росією і Північною Кореєю. Шойгу також назвав Північну Корею “важливим партнером Росії”.

У НЕК “Укренерго” повідомили, що завтра, 15 липня, обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що напруженість на білорусько-українському кордоні спала і додаткові війська, які раніше туди відправили, повертаються на свої бази.

Коли 21 березня 2023 року чинний очільник Міністерства освіти та науки України Оксен Лісовий розпочав…

Делегації “Європейської Солідарності” на чолі з лідером фракції Петром Порошенком заблокували поїздку в США  у Мілуокі на передвиборчий Республіканський національний конвент.

Вчора, 13 липня, на Чернігівщині у річці Рать Остерської територіальної громади потонула 2-річний хлопчик.