У Кремлі заперечили телефонні розмови Путіна і Трампа
Джерело: Reuters
Кремль заперечив повідомлення американського журналіста Боба Вудворда про те, що Дональд Трамп сім разів спілкувався з Путіним телефоном після того, як закінчив свій президентський термін.
“Ні, це не правда”, – сказав речник Кремля Дмитро Пєсков на запитання журналістів про розмови Трампа і Путіна.
Інформацію про розмови політиків журналіст Вудворд написав у своїй книзі “Війна”. У ній описано, як Трамп на початку 2024 року змусив свого помічника вийти з кімнати у резиденції експрезидента у Мар-а-Лаго, аби він провів приватну телефонну розмову з Путіним. Це вказано у резюме книги, опублікованої у The Washington Post.
Водночас про що саме спілкувались Трамп та Путін у книзі не вказано. Натомість у WP цитують представника передвиборчого штабу Трампа, який поставив під сумнів ймовірність такої розмови.
У книзі Вудворда також цитують неназваного помічника Трампа, який сказав, що після закінчення дрезденського терміну Трамп щонайменше сім разів спілкувався з російським президентом.
- З 2017 року Володимир Путін намагався вплинути на Дональда Трампа, тодішнього президента США, формуючи в нього негативне ставлення до України.
Українське довкілля зазнало масштабних руйнувань унаслідок повномасштабного вторгнення Росії – вже зафіксовано понад 9000 випадків екологічної шкоди. Про це повідомила міністерка захисту довкілля Світлана Гринчук під час Міжнародної конференції з питань відновлення України URC-2025, що завершилася в Римі.
Життя британських монархів – це не лише урочистості й титули, а й постійна загроза безпеці. У 1980–90-х роках члени королівської родини неодноразово ставали мішенню замахів, спроб викрадення та нападів божевільних. Цей тиск особливо гостро відчувала принцеса Діана – одна з найвідоміших і найбільш переслідуваних ЗМІ жінок свого часу.
Національний інститут раку США (NCI), один з головних центрів боротьби з онкологією у світі, переживає масштабну кризу. Після десятиліть підтримки з боку обох політичних таборів і значного прогресу в зниженні смертності від раку, інститут опинився в епіцентрі різких скорочень, кадрових чисток та адміністративного хаосу – наслідків рішень адміністрації Дональда Трампа.
У Китаї вчені навчилися вставляти мікроконтролери прямо в мозок бджіл, щоб керувати їхнім польотом. Такі “кіборги” можуть стати новим інструментом для військової розвідки або пошукових операцій після катастроф.
Митні надходження до бюджету США за підсумками перших дев’яти місяців 2025 року вперше в історії перевищили $100 мільярдів. Такі дані оприлюднило Міністерство фінансів США у щомісячному бюджетному звіті.