У Китаї заявили про готовність поглибити партнерство з Індонезією

Джерело: Reuters

Китай готовий поглибити свою стратегічну співпрацю з Індонезією, заявив 27 липня президент КНР Сі Цзіньпін.

Про це Сі Цзіньпін заявив під час зустрічі з президентом Індонезії Джоко Відодо в південно-західному китайському місті Ченду.

Зокрема Сі зауважив, що Китай та Індонезія повинні забезпечити завершення будівництва високошвидкісної залізниці Джакарта-Бандунг за високими стандартами. Високошвидкісна залізниця, головний проєкт президента Індонезії та частина китайської ініціативи “Один пояс, один шлях”, була загальмована через проблеми з бюджетом і вже на чотири роки відстає від графіка.

Обидві сторони повинні докласти всіх зусиль, щоб добре виконати останній кілометр будівництва та забезпечити високий стандарт і високу якість проєкту, — зазначив Сі.

Китай також готовий розширити імпорт індонезійських сипучих товарів і сільськогосподарської продукції.

Окрім цього, КНР виділив сфери співпраці, такі як автомобілі на альтернативних джерелах енергії, а також розумні міста.

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Хоча правець може виникнути в будь-яку пору року, влітку ризик зараження може бути вищим, оскільки люди проводять більше часу на вулиці. 

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.

Сьогодні, 13 липня, українському кінорежисеру, сценаристу, письменнику та військовому Олегу Сенцову виповнилось 48 років.