У Києві попрощалися з українським воїном Тарасом Давидюком, який загинув на війні проти РФ

Джерело: Букви
Сьогодні, 7 листопада, у Києві попрощалися з українським військовим, розвідником та журналістом Тарасом Давидюком, який загинув у бою проти російських окупантів.
Церемонія прощання відбулася на Майдані Незалежності.
Сотні людей прийшли, аби провести в останню путь українського захисника, пластуна та журналіста Тараса Давидюка. Серед присутніх на церемонії прощання були військові, пластуни, рідні та друзі.
Тарас Давидюк загинув 3 листопада під населеним пунктом Роботине Запорізької області. Йому було 37 років.
Тарас Давидюк був членом “Молодого Руху”. У 2005-2012 рр. – головою обласної організації та членом Центрального Проводу “Молодіжного Націоналістичного Конгресу”. Воїн також був головою Рівненської обласної організації “Активна молодь”.
Тарас Давидюк народився 28 серпня 1986 року в Рівному. Закінчив Острозьку академію за спеціальністю “політолог”.
Працював учителем історії та журналістом. Засновник та головний редактор місцевого незалежного новинного вебсайту “Горинь.інфо”.
Взимку 2013-2014 рр. Тарас брав участь у самообороні Майдану. Від початку російсько-української війни служив у добровольчому батальйоні “Гарпун”, а згодом – в одному з окремих розвідувальних батальйонів ЗСУ. У 2019 році демобілізувався.
З початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну знову пішов на фронт. Загинув 3 листопада 2023 року на околицях села Роботине Запорізької області.
- 19 жовтня у Києві попрощалися з наймолодшим командиром підрозділу 72-ї ОМБр “Чорні Запорожці” Сергієм Іконніковим.
- 30 жовтня у Черкасах відбулася церемонія прощання з загиблим військовим Олегом Миколенком. Історія з його сином, який просив владу виділити кошти на ЗСУ, розлетілася у мережі.
У першій половині 2025 року дефіцит бюджету Російської Федерації сягнув 3,69 трильйона рублів (46,89 мільярда доларів), або 1,7% ВВП. Це відповідає рівню, котрий російський уряд передбачив на весь рік.
7 липня уряд Великої Британії оголосив про запровадження нових санкцій проти Росії у зв’язку з використанням хімічної зброї під час повномасштабної війни проти України. До санкційного списку внесли двох російських громадян та одну установу.
7 липня під час патрулювання високогірної ділянки українсько-румунського кордону військовослужбовці відділу прикордонної служби “Ділове” Мукачівського загону виявили тіло невідомого чоловіка.
Керівник Центру вивчення окупації, колишній радник мера міста Петро Андрющенко повідомив, що у тимчасово окупованому Маріуполі окупанти зводять масштабний секретний об’єкт поблизу нової об’їзної дороги.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров назвав становище національних меншин в Україні “спільною проблемою” Росії та Угорщини та закликав Будапешт до спільних дій.