У Києві представили застосунок TrenVet для допомоги у реабілітації ветеранів

Джерело: АрміяInform

10 жовтня громадська організація “Звитяга Нескорених” спільно з Федерацією стронгмену на чолі з Сергієм Конюшком, Олександром Лашиним та Василем Вірастюком представили TrenVet — інноваційний мобільний застосунок, котрий допомагає ветеранам та військовослужбовцям отримати безоплатну спортивну реабілітацію.

Як зауважив Вірастюк, Федерація та ГО “Звитяга Нескорених” залучалися до реабілітації ветеранів за допомогою фізичних навантажень та готували українських захисників і захисниць до “Ігор Нескорених”. Вже тоді вони розуміли, що для гарних результатів має бути періодичність у спортивних заняттях.

Своєю чергою, Конюшок зауважив, що спорт є чи не найкращим інструментом соціалізації ветерана у мирному житті. Тож створений застосунок — один зі складників великої системи спортивної реабілітації.

Водночас Лашин закликав тренерів та реабілітологів долучатися до застосунку, аби підтримати військових і допомогти їм у реабілітації.

На презентації також був присутній сержант однієї з бригад ДШВ Олександр Швачка на псевдо “Вовк”. Він боронив Київщину у березні 2022 року, тоді й дістав поранення в ногу внаслідок розриву танкового снаряда. Нині Олександр бере участь у змаганнях для ветеранів та є одним із засновників застосунку TrenVet.

Джерело: АрміяInform

Додаток TrenVet можна завантажити на платформах AppStore та Google Play.

Після нічної атаки Росії на Україну міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що тиск має бути спрямований на Москву, а не на Київ.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Росія нібито готова до укладення мирної угоди, і тепер, за його словами, черга за Україною.

Колишній радник президента Польщі з міжнародних питань професор Роман Кузьняр високо оцінив виступ у Сеймі глави МЗС Радослава Сікорського, котрий відзначивши найскладнішу міжнародну політику за минуле десятиліття, зауважив, що доки НАТО залишається ефективним альянсом — Росія не має шансів на перемогу.

Поки Сполучені Штати посилюють тиск на Україну щодо домовленостей із Росією, в європейських столицях зростає занепокоєння щодо затягування повномасштабної війни.

З лютого 2023 року застосування росіянами небезпечних хімічних речовин набуло системного характеру. Попри заяви про повне знищення хімічної зброї, країна-агресор зберігає промислові потужності для її відновлення та виробництва.