У Києві росіяни зруйнували або пошкодили три підстанції ДТЕК
Джерело: ДТЕК
Внаслідок масованої атаки по Києву росіяни повністю зруйнували або пошкодили три трансформаторних підстанції ДТЕК
“У Голосіївському та Шевченківському районах зруйновано або пошкоджено три трансформаторних підстанції ДТЕК. Також пошкоджено електромережі”, – йдеться у повідомленні.
Енергетики вже працюють на місцях.
Найближчим часом буде заживлено більшість будинків за резервними джерелами.
Атака РФ по Києву
8 липня росіяни вкотре масовано атакували Україну 40 ракетами різного типу. Внаслідок масованої атаки РФ по Києву зафіксовано падіння уламків в п’яти районах.
Внаслідок атаки ЗС РФ по дитячій лікарні “Охмадит” в Києві пошкоджено онкологічне відділення та токсикологічний корпус, де діти перебували на діалізі (штучно підтримували роботу нирок). Руйнувань зазнали реанімаційні та операційні.
Раніше у МВС казали, що під завалами можуть перебувати люди. Рятувальники мають три години, коли шанси того, що постраждала людина виживе вищі. Зокрема станом на момент публікації новини у Києві відомо про щонайменше 25 постраждалих.
Росіяни у Києві влучили у житловий будинок в Шевченківському районі. Один з під’їздів зруйновано.
- У Кривому Розі кількість загиблих нині становить 10 осіб. Ще відомо про щонайменше 41 одного пораненого, серед них дев’ять тяжких.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.
Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.
Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.