У Києві знову зафіксували три температурні рекорди
Джерело: Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського
У Києві знову зафіксували температурні рекорди — на наступний день після попередніх. Зокрема ніч на 28 серпня у столиці виявилась найтеплішою.
У столиці вчора температура не опустилася нижче +21,3°С. Відтак рекордне значення 1943-го та 2022 років перевищено на 1,4°С.
Також після полудня в понеділок максимальна температура досягла +35,7°С, що на 0,6°С вище попереднього рекордного показника 1943 року.
У Києві середньодобова температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень – 27,8°С. Це перевищило попередній рекордний показник 1943 року на 1,4°С, а кліматичну норму – на 9,3°С.
- 8 серпня група вчених попередили, що “падаючі” рекорди в Антарктиді слід сприймати більш серйозно через їхній “каскадний” глобальний вплив.
- По всьому світу фіксують температурні рекорди океану, що несуть жахливі наслідки для здоров’я планети.
- На поверхні Середземного моря температура води підвищилася до рекордного рівня і становить 28,4 градуса за Цельсієм.
Угорщина затримала процедурне рішення, необхідне для подальшого просування України та Молдови в переговорах про вступ до ЄС. Через позицію Будапешта під загрозою може опинитися план Києва відкрити всі шість переговорних кластерів до середини липня.
У віці 94 років помер американський музичний продюсер і керівник звукозаписних лейблів Клайв Девіс.
Місце проживання може впливати на швидкість біологічного старіння людини, а також на роботу імунної системи, метаболізм та різноманіття мікробіому кишківника. Таких висновків дійшла міжнародна група науковців під керівництвом Стенфордського університету, яка дослідила зв’язок між генетикою та довкіллям.
Лівий кандидат у президенти Перу Роберто Санчес заявив, що не визнає результати другого туру виборів, якщо перемогу здобуде його консервативна суперниця Кейко Фухіморі. Він звинуватив виборчі органи та кампанію Фухіморі у маніпуляціях із голосами, поданими за кордоном.
Американська співачка Олівія Родріго оголосила про запуск власного благодійного музичного фестивалю Daisy Chain Fields, який відбудеться 29 серпня в місті Ірвайн, штат Каліфорнія. У заході візьмуть участь виключно виконавиці, а весь чистий прибуток спрямують на підтримку організацій, що займаються захистом прав жінок і дівчат.