У Латвії затримали чотирьох громадян за підозрою в роботі на ФСБ РФ

Джерело: Delfi

Служба держбезпеки Латвії затримала чотирьох громадян країни за підозрою в співпраці з російськими спецслужбами.

Зазначається, що ця діяльність була спрямована проти безпеки Латвії та її громадян. Правоохоронці розпочали кримінальний процес за статтею за сприяння іноземній державі в діяльності, спрямованій проти Латвії.

Під час розслідування Служба державної безпеки Латвії провела кримінально-процесуальні дії на чотирнадцяти об’єктах, пов’язаних з особами, в Ризі та інших місцях Латвії.

Для поглибленого дослідження вилучено велику кількість носіїв інформації та документів. У пов’язаних з особами об’єктах Служба держбезпеки виявила пристрої, які ймовірно є товарами стратегічного значення та можуть бути використані для незаконної оперативно-пошукової діяльності.

Отримана під час розслідування інформація свідчить про те, що особи за дорученням ФСБ Росії здійснювали дії, спрямовані проти свободи, недоторканності, економічної, соціальної та фізичної безпеки інших осіб.

У межах розслідування під арештом перебувають троє підозрюваних, тоді як четвертому заборонили виїжджати за межі Латвії, а також змінювати місце проживання.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.

У вересні російська армія щоденно втрачала на полі бою в Україні у середньому по 1271 особі вбитими та пораненими. Відповідні дані оприлюднив високопосадовець Північноатлантичного альянсу на брифінгу в Брюсселі в кулуарах засідання міністрів оборони 17 жовтня. 

Надлишок нафти на світовому ринку штовхає її ціну вниз, а разом з нею нижче встановленого порогу у $60 за барель опустилася і вартість російського сорту.