У Лондоні принесли соняшники до українського пам’ятника, які раніше зірвав росіянин

Джерело: українська правозахисниця Валерія Вощевська в Instagram

Днями у мережі стало вірусним відео, де росіянин рве соняшники, прив’язані до українського пам’ятника князю Володимиру Великому в Лондоні. Активісти принесли туди нові квіти, але набагато більше, щоб “нагадати йому, що як би він не намагався, ми завжди дамо відсіч”.

“Боріться з ненавистю надією”, — підписала цей пост користувачка.

Скриншот: vally_v в Instagram

Разом із квітами активісти принесли плакат із підписом: “За кожну зрізану квітку — ще сотня розквітне”.

Скриншот: vally_v в Instagram

https://www.instagram.com/p/C25XedjtX-S/

Скриншот: vally_v в Instagram

https://www.instagram.com/p/C25XedjtX-S/

Скриншот: vally_v в Instagram

Здебільшого користувачі дякували активісткам, додаючи, що цей вчинок “має колосальне значення” і, що вони “не залишили акт вандалізму російського шахрая непоміченим”.

Скриншот: vally_v в Instagram

Крім того, цей росіянин потрапив на камери, тому, як вказали інші користувачі, його можна буде ідентифікувати. Одна з користувачок додала, що “якщо Росія така до біса велика, він може повернутися назад”. У той самий час інший користувач написав, що росіянина вже ідентифікували, проте підтверджень цьому немає.

Скриншот: vally_v в Instagram

В “Енергоатомі” повідомили, що Запорізька АЕС знову за крок до блекауту через відключення однієї з двох наявних ліній електропередачі ПЛ-330кВ “Феросплавна-1” внаслідок російських обстрілів.

Сьогодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський провів селектор, учасники якого обговорили блокування кордону польськими фермерами та ситуацію на фронті.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.

Внаслідок бойових дій Запорізька атомна електростанція залишилась на одній лінії живлення.

У Пентагоні заявили, що Україна може постати перед вибором, від яких міст відмовитися, якщо США не нададуть допомогу.