У Луцьку рятувальники ліквідували пожежі, які виникли на цивільних об’єктах через атаки РФ
Джерело: ДСНС
Рятувальники ліквідували пожежі, які виникли на цивільних об’єктах через російські обстріли у Луцьку.
Зокрема, вогнеборці приборкали займання на території термінала “Нової пошти” на площі 3,6 тис. кв. м, не допустивши розповсюдження вогню на адмінбудівлю.
Також рятувальники локалізували пожежу в складській будівлі, площею 21 тис. кв. м.
“На місці подій працювали рятувальники, сапери, пожежні автоцистерни, спецтехніка та два пожежних роботи ДСНС. На щастя, обійшлося без постраждалих”, – повідомили у ДСНС.
- Вранці 1 квітня російські окупанти вдарили “шахедами” по терміналу Нової пошти у Луцьку. Як наслідок – термінал знищено.
- Вранці 1 квітня російські окупаційні війська масовано атакували Луцьк. Не обійшлось без наслідків.
У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.
Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.
У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.
Уночі 24 червня російські окупанти атакували хлібокомбінат у Глухові на Сумщині.
У Кривому Розі збільшилась кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.


