У Лисичанську ліквідували так званого «міністра НС ЛНР»

Джерело: пропагандистський ресурс ТАСС

3 лютого у тимчасово окупованому Лисичанську на Луганщині ліквідували так званого “міністра НС” так званої “ЛНР” Олексія Потелещенка. Він загинув внаслідок обстрілу у “пекарні”.

Цей “міністр” перейшов на бік російських окупантів у 2014 році. До цього він працював на керівних посадах у ДСНС України, зокрема у Луганській області.

За даними пропагандистів, спершу Потелещенко працював у так званій “народній міліції ЛНР”, надалі в “МНС ЛНР”. Його було призначено так званим “міністром з надзвичайних ситуацій ЛНР” у вересні 2023 року.

Голова бойовиків так званої “ЛНР” Леонід Пасічник звинуватив у цьому обстрілі ЗСУ. За даними окупантів, внаслідок атаки загинуло 28 осіб.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.