У межах економічних санкцій Японія запровадить обмеження на експорт автомобілів до РФ

Джерело: Yomiuri

Уряд Японії планує значно посилити експортний контроль легкових автомобілів, зокрема й вживаних, у межах додаткових санкцій проти Росії, що продовжує повномасштабне вторгнення в Україну.

У РФ японські авто користуються популярністю через хорошу якість та низькі ціни. Японія посилить ефективність економічних санкцій, приєднавшись до Сполучених Штатів і Європейського Союзу.

Очікується, що до кінця липня Кабінет міністрів затвердить відповідні поправки до Закону про контроль за експортною торгівлею, котрі мають застосувати вже на початку серпня.

З квітня минулого року Японія заборонила експорт до Росії елітних автомобілів вартістю понад 6 мільйонів ієн (43 тис. дол). Цього разу, окрім бензинових та дизельних автомобілів з робочим об’ємом понад 1900 куб.см, під заборону потраплять усі гібридні транспортні засоби та електромобілі.

Російські окупаційні війська не полишають спроб захопити Авдіївку на Донеччині. За даними українських військових, попри похолодання на вказаному напрямку тривають інтенсивні бої, яких не було за всю війну.

На Запорізькому напрямку прикордонник на псевдо “Бриз” за допомогою антидронової рушниці знешкодив три російські FPV-дрони.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого одна особа зазнала поранень.

Верховний суд Фінляндії не дозволив екстрадицію до України лідера російського неонацистського угруповання “Русич” Яна Петровського, який брав участь у війні проти України.

Мінекономіки та Група Світового банку посилюють взаємодію щодо стратегії підтримки приватного сектору, запуску іпотечного кредитування, а також аналізу та фінансування конкретних інвестиційних проєктів.