У Міноборони цифровізують процес тилового забезпечення ЗСУ

Джерело: пресслужба Міноборони

У Міноборони поінформували, що відтепер військовим для замовлення продуктів харчування не потрібно роздруковувати і підписувати документи в паперовому вигляді. Для цього вони можуть використовувати кваліфікований електронний підпис (КЕП) на первинних документах.

Наказ підписав міністр оборони. Рішення спрямоване на подальше впровадження інновацій в оборонному відомстві.

Кваліфікований електронний підпис є одним із ключових кроків для DOT-Chain – інноваційної IT-системи, розробленої “Державним оператором тилу” для управління тиловим забезпеченням ЗСУ.

Новація дозволить підписувати видаткові накладні, акти, рекламації в електронній системі без дублювання в паперовому вигляді.

В умовах війни, коли кожна хвилина має значення, впровадження цифрових інструментів дозволяє ефективніше використовувати наявні ресурси. Цифровізація також зменшує ризик помилок, пов’язаних з людським фактором, і дозволяє швидше реагувати на потреби військових. Це черговий крок до створення сучасної та ефективної системи тилового забезпечення, яка відповідає викликам сьогодення, – зауважив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.

Передбачається, що цифровізація процесів тилового забезпечення дозволить скоротити час на бюрократичні процедури та зосередитись на оперативному забезпеченні захисників.

Раніше ми повідомляли, що Міноборони оновило правила подання та розгляду рапортів. Зауважується, що нові зміни спрямовані на захист прав військовослужбовців, чітке встановлення строків розгляду звернень та підвищення відповідальності командирів.

Модель цифрової реформи військово-лікарських комісій (ВЛК) вже напрацьована і передана уряду, повідомила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

24 жовтня у Покровській громаді на Донеччині внаслідок обстрілів російської армії загинули три людини.

24 жовтня президент Володимир Зеленський провів Ставку Верховного Головнокомандувача, на якій доручив членам засідання підготувати визначені частини нашого внутрішнього Плану посилення України.

Служба безпеки України затримала двох ймовірних корегувальників російської ФСБ у Харківській області. Однією із підозрюваних була 35-річна контрактниця військової частини, що дислокується у Харківській області.

В Україні громадяни віком від 50 до 60 років, придатні до служби, підлягають мобілізації, і новин щодо їх звільнення від призову немає. Мобілізація здійснюється згідно з розпорядженнями, що регулюють призов осіб цієї вікової категорії, враховуючи інформацію про стан здоров’я.