У Міноборони цифровізують процес тилового забезпечення ЗСУ

Джерело: пресслужба Міноборони

У Міноборони поінформували, що відтепер військовим для замовлення продуктів харчування не потрібно роздруковувати і підписувати документи в паперовому вигляді. Для цього вони можуть використовувати кваліфікований електронний підпис (КЕП) на первинних документах.

Наказ підписав міністр оборони. Рішення спрямоване на подальше впровадження інновацій в оборонному відомстві.

Кваліфікований електронний підпис є одним із ключових кроків для DOT-Chain – інноваційної IT-системи, розробленої “Державним оператором тилу” для управління тиловим забезпеченням ЗСУ.

Новація дозволить підписувати видаткові накладні, акти, рекламації в електронній системі без дублювання в паперовому вигляді.

В умовах війни, коли кожна хвилина має значення, впровадження цифрових інструментів дозволяє ефективніше використовувати наявні ресурси. Цифровізація також зменшує ризик помилок, пов’язаних з людським фактором, і дозволяє швидше реагувати на потреби військових. Це черговий крок до створення сучасної та ефективної системи тилового забезпечення, яка відповідає викликам сьогодення, – зауважив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.

Передбачається, що цифровізація процесів тилового забезпечення дозволить скоротити час на бюрократичні процедури та зосередитись на оперативному забезпеченні захисників.

Раніше ми повідомляли, що Міноборони оновило правила подання та розгляду рапортів. Зауважується, що нові зміни спрямовані на захист прав військовослужбовців, чітке встановлення строків розгляду звернень та підвищення відповідальності командирів.

Президент Володимир Зеленський має намір відвідати засідання Контактної групи з оборони України у форматі “Рамштайн” у Німеччині 9 січня.

Членство в НАТО є єдиною надійною довгостроковою гарантією безпеки, яку Україна може отримати проти майбутньої російської агресії, заявила міністерка закордонних справ Еліна Валтонен.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 8 січня. Від початку цієї доби відбулося 166 бойових зіткнень.

Захищаючи Україну від повномасштабного російського вторгнення, на фронті загинув український танцівник та хореограф Володимир Раков.

Внаслідок ворожого обстрілу Запоріжжя кількість поранених збільшилася до 63 осіб.