У Міноборони почали закупівлю зимового одягу для ЗСУ
Джерело: Міноборони
Державний оператор тилу почав закупівлю зимового одягу для українських військових.
Зокрема, Державний оператор тилу оголосив перші тендери на закупівлю зимового одягу для Збройних сил України. Відповідні аукціони вже розміщено на Prozorro.
“Безперервне забезпечення Збройних сил речовим майном можливе за умов спланованої попередньої підготовки. Саме тому закупівлі зимового одягу для військових ми починаємо вже навесні. Перші тендери запущено. Зараз закупівельна команда ДОТ працює над тим, щоб вже найближчим часом були оголошені процедури за всіма товарами”, – зазначила Вікторія Виноградова, директорка з управління закупівлями ДОТ.
Станом на середину квітня ДОТ опублікував оголошення про закупівлю за 12 різновидами товарів:
- штани вітровологозахисні зимові (тип 2), вид 1;
- куртка вітровологозахисна зимова (тип 2), вид 1;
- костюм спеціальний зимовий, вид 3;
- сорочка та кальсони зимові, вид 3;
- рукавички зимові, вид 2; рукавички зимові, вид 3;
- штани вітровологозахисні зимові, вид 1;
- куртка вітровологозахисна зимова;
- куртка утеплена спеціальна, вид 2;
- штани утеплені спеціальні, вид 2;
- костюм маскувальний зимовий, тип 2;
- сорочка та кальсони зимові, вид 2;
- шкарпетки літні (трекінгові), тип 1.
Загальний перелік зимового речового забезпечення вдвічі довший. Він складається з понад 25 пунктів. Також буде оголошено торги на закупівлю кальсонів, білизни, шарфів, бахіл та черевиків.
Для кожної з позицій з боку ЗСУ визначені вимоги щодо якості. Всі товари, які постачаються Збройним силам України, перевіряються фахівцями ДОТ, Міноборони та ЗСУ на відповідність цим вимогам.
- Міністерство оборони України презентувало агенцію закупівель у сфері оборони “Державний оператор тилу (ДОТ)”.
- Заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков повідомив, що команда Міністерства оборони запустила нову систему закупівель за стандартами НАТО.
- Виконуючи рішення Шостого апеляційного адміністративного суду, Державний оператор тилу оголосив нові процедури на закупівлю харчування для Збройних сил України.
Більшість активних енергоблоків підконтрольних Україні АЕС скоротили потужність через масовану атаку Росії 13 грудня.
Працівники ДБР викрили заступника начальника військової частини на Донеччині, який примушував підлеглих працювати на його родину та віддавати частину бойових виплат.
Німецька компанія Gebr. Heinemann, яка управляє магазинами безмитної торгівлі (Duty Free) в аеропортах Литви, досі постачає предмети розкоші до Росії.
Українські прикордонники відбили спробу російської диверсійно-розвідувальної групи прорвати кордон у Харківській області.
В Запорізькій області внаслідок російського обстрілу поранено троє рятувальників.