У Міноборони презентували платформу для взаємодії з постачальниками тилового майна
Джерело: пресслужба Міноборони
У Міністерстві оборони презентували новий портал Партнер МОУ. Підприємці зможуть швидко подати через сайт свої зразки тилового речового забезпечення для затвердження відомством.
Завдяки новому порталу цифровізується взаємодія з виробниками та постачальниками тилового майна ЗСУ. На ньому публікуватиметься вся необхідна технічна документація, яка стосується вимог до продукції для ЗСУ.
Також запуск має спростити процедуру отримання довідок для бізнесу, необхідних для участі у тендерах закупівельної агенції “Державний оператор тилу”.
За словами заступника міністра оборони Дмитра Кліменкова, основною метою створення порталу є розширення кола постачальників, залучення нових гравців ринку та забезпечення максимальної прозорості у закупівельному процесі.
Це має призвести до зростання конкуренції і, відповідно, зменшення цін при збереженні якості продукції. Ми прагнемо зробити процес постачання тилового майна ефективнішим та зручнішим як для бізнесу, так і для Міноборони, — додав він.
- Міноборони уклало два нові контракти з українськими підприємствами оборонно-промислового комплексу на загальну суму майже 5 мільярдів гривень.
- Міністерство оборони України підтримало із зауваженнями проєкт “Закону про міжнародні оборонні компанії”, який врегульовує їхню діяльність. Законопроєкт розміщено на сайті уряду.
- Міністерство оборони України повернуло до ЗСУ значну кількість боєприпасів різних калібрів, які передали на утилізацію як “надлишкові” ще до агресії Росії у 2014 році. Ці боєприпаси повернули та після перевірки якості вже використовують на фронті.
У селі Першотравневе Зміївської громади дерево впало на 56-річну жінку – від отриманих травм вона загинула на місці. У самому Харкові троє осіб постраждали внаслідок обвалення даху приватного будинку в Салтівському районі. Їм надають медичну допомогу.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду є Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.