У Міноборони закликали не поширювати дані про критичну інфраструктуру
Джерело: пресслужба Міноборони
У Міністерстві оборони закликали українців не поширювати інформацію щодо критичної інфраструктури, вкотре наголосивши, що ворог щоразу коригує свої удари.
Як пояснили у відомстві, для досягнення цілей російські війська активно шукають вразливі місця української системи ППО, аби спланувати маршрути в обхід. Зокрема моніторять інформацію у стрічках соцмереж та чатах, де українці самі ж, часто ненавмисно, діляться цінними даними.
Тож Міноборони закликали не ставати помічником ворога. Не поширювати інформацію про стан об’єктів життєзабезпечення населення або ж якою траєкторією рухається ракета під час повітряної тривоги. Оскільки це допомагає військовим РФ коригувати повітряні атаки.
Мовчання — ваш внесок у безпеку країни! – наголосили у повідомленні.
Раніше речник ПС ЗСУ Юрій Ігнат зауважив, що усі кадри з роботою ППО, що фільмують Повітряні сили, перед публікацією ретельно перевіряються. Водночас додав, що кожен відеоролик може стати джерелом інформації для росіян.
Зауважимо, на початку січня в ISW зреагували на чергову масовану атаку росіян по Україні. Фахівці вважають, що окупанти намагатимуться адаптуватись до можливостей української ППО.
- Протягом 2 січня війська РФ масовано атакували Україну ударними безпілотниками та ракетами. Більшість ворожих цілей збито.
- Широкомасштабна ракетна атака Росії на Україну 2 січня коштувала приблизно 620 мільйонів доларів.
- Президент Литви Ґітанас Науседа прокоментував масовану атаку РФ на Україну й зазначив, що Україні потрібно більше систем протиповітряної оборони.
- Президент України Володимир Зеленський прокоментував чергову масштабну ракетну атаку РФ по Україні.
- Посольство України закликало жителів прикордонних територій Румунії не знімати роботу ППО біля портів на Дунаї та не поширювати такі відео у соцмережах, адже РФ використовує це на власну користь.
Литва профінансує виробництво українських далекобійних дронів. Міністр оборони Рустем Умєров підписав відповідний меморандум з литовським колегою Лаурінасом Кащюнасом у Вільнюсі.
Службові собаки Рем і Фінч, разом зі своїми наставниками, отримали нагороди від Кінологічної спілки України під час церемонії “Чотирилапі захисники”.
В останню суботу листопада в Україні вшановують жертв Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів…
Енергетики відновили роботу високовольтної повітряної лінії живлення, що з’єднує тимчасово окуповану Запорізьку АЕС з енергосистемою України. Вона була пошкоджена через російські обстріли.
Британець зізнався, що здійснив підпал лондонського підприємства, пов’язаного з Україною, і що він отримав гроші від іноземної розвідки, ймовірно, російської.