У Міноборони знову закликали не оприлюднювати завчасно новини з фронту

Джерело: Ганна Маляр у Telegram.

У Міністерстві оборони України знову закликали не публікувати інформацію про ситуацію на фронті до офіційних повідомлень від Генштабу та Міноборони, адже через це страждають українські військові.

“Якщо ви пишете публічно до повідомлень Генштабу, Міноборони та офіційних речників ЗСУ інформацію про те, куди наші зайшли й де закріпились, то просто врахуйте, що ціна ваших лайків – життя наших військових”, – зазначила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Нагадаємо, що декілька днів тому у Міноборони закликали телеграм-канали не оприлюднювати новини з фронту в онлайн-режимі.

“Звертаюсь на прохання наших військових до всіх телеграм-каналів, які інформують про оперативну ситуацію на фронті. Не викладайте новини з фронту в онлайн-режимі і день в день – наших накривають одразу після цього. Ну, така специфіка нашого ворога”, – зауважила Ганна Маляр.

Вона також додала, що необхідно публікувати новини про ситуацію на фронті лише після оприлюднення інформації офіційними спікерами – Генштабом, ОСУВами, Міноборони.

“Ми всі узгоджуємо інформацію перед оприлюдненням з підрозділами безпеки операцій та безпосередньо з командуваннями на місцях”, – резюмувала Ганна Маляр.

24 квітня два комітети Європейського парламенту — з питань промисловості, досліджень та енергетики, а також з питань безпеки й оборони — визначили власну позицію щодо законодавчої ініціативи про створення Європейської програми оборонної промисловості (EDIP). Профільні комітети підтримали законопроєкт, спрямований на зміцнення європейської оборонної промисловості, збільшення виробництва зброї та посилення підтримки України.

Адміністрація Дональда Трампа передала українській стороні так звану “остаточну пропозицію” щодо завершення війни з Росією, яка передбачає суттєві поступки Кремлю. Зокрема, США нібито готові визнати Крим російською територією та фактичний контроль Росії над значною частиною окупованих територій.

Армія РФ застосовує балістичні ракети “Іскандер” та північнокорейські KN-23 з касетними боєголовками, що призводить до масових жертв серед цивільного населення України, заявив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко після масованої атаки росіян у ніч на 24 квітня.

Президент США Дональд Трамп 24 квітня заявив, що у межах поступки для наближення до миру російська сторона пропонує “зупинити війну” та обіцяє “не захоплювати всієї території України”.

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте має намір звернутися до керівництва США з проханням відмовитися від примушування України до миру на умовах президента Росії Володимира Путіна.